Постинг
19.05.2012 16:25 -
Конгреса на БСП е удобно място за спане (фото)
Автор: ssstto
Категория: Политика
Прочетен: 2343 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 19.05.2012 18:56
Прочетен: 2343 Коментари: 0 Гласове:
9
Последна промяна: 19.05.2012 18:56

Другарки и другари хейтъри, прекъсваме съботната ви дрямка в този сънлив дъждовен ден за да ви информираме как върви конгреса на БСП за "избор" на лидер на партията. Общо взето в приспивно темпо върви, както виждате. Също така върви и управлението на "най-демократичната партия", чийто лидер вече десет години си е един и същ, същият който подари на алчните си олигархични другарчета най-ниския плосък данък в света, на един такъв конгрес. А избор е в кавички, защото Сергей Станишев не беше избран, а посочен от Първанов за негов наследник и както върви така ще бъде избран и следващия лидер на БСП. Същото монархическо положение е и в ДСБ, ГЕРБ, Атака. Има един сигурен начин да събудят заспата от трибуната и другите в залата - като пуснат записа от Сливен за уреждане на кметските избори.
От @yukarPIA
Валпургиева нощ над родината
Коментари - Характеристика на едно леке
Коментари - Наглостта като защитна реакц...
Коментари - Характеристика на едно леке
Коментари - Наглостта като защитна реакц...
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Търсене
Блогрол
1. Моят Туитър
2. Блогмузика
3. Само Цонко Цонев ОЙЕЕЕ
4. Шифърът на ГЕРБ
5. Корупционна карта на България
6. mitternacht
7. блог за и от феновета на великата костенурка А'Туин
8. Ехооо, усмихни се :):):)
9. Динка за готвенето, плеткте и народните танци
10. на излет из ивайловградско c alexooo
11. iPad-a на Бат Бойко
2. Блогмузика
3. Само Цонко Цонев ОЙЕЕЕ
4. Шифърът на ГЕРБ
5. Корупционна карта на България
6. mitternacht
7. блог за и от феновета на великата костенурка А'Туин
8. Ехооо, усмихни се :):):)
9. Динка за готвенето, плеткте и народните танци
10. на излет из ивайловградско c alexooo
11. iPad-a на Бат Бойко
