Постинг
29.01.2007 13:39 -
Старозагорският митрополит Галактион продава уникални тениски "не съм мутра аз съм архонт"
Автор: ssstto
Категория: Забавление
Прочетен: 3298 Коментари: 2 Гласове:
Последна промяна: 29.01.2007 17:33
Прочетен: 3298 Коментари: 2 Гласове:
0
Последна промяна: 29.01.2007 17:33
Този модел вече не се продава,всички права са прехвърлени на Слави Бинев за 300 000 лева и ако някой друг ходи с такъв надпис да знае,че Б-ят гняв ще го застигне..jpg)

Модел "Съвременен аристократ" Модел "Искам и аз" с индивидуален номер
цена 10 000 лева цена 400 000 лева(вече без епископ Лоу)

Модели "Ура" и "Ура 2" за по-неплатежоспособни фенове,цена 55 лева.Любен Дилов-син купи по 100 броя от всеки модел за екипа на своя вестник Новинар.

Модел "Свободна пипируда"
Добре,това наистина е послед постинг за неопределено време,да речем до11-12 февруари.
Моля анонимният от предишният ми постинг да ми даде примери.
От Бога архонтът на многото филибелии...
Неврокопският митр. Натанаил отхвърли ар...
ДС и православие: неофеодализмът
Неврокопският митр. Натанаил отхвърли ар...
ДС и православие: неофеодализмът
Търсене
Блогрол
1. Моят Туитър
2. Блогмузика
3. Само Цонко Цонев ОЙЕЕЕ
4. Шифърът на ГЕРБ
5. Корупционна карта на България
6. mitternacht
7. блог за и от феновета на великата костенурка А'Туин
8. Ехооо, усмихни се :):):)
9. Динка за готвенето, плеткте и народните танци
10. на излет из ивайловградско c alexooo
11. iPad-a на Бат Бойко
2. Блогмузика
3. Само Цонко Цонев ОЙЕЕЕ
4. Шифърът на ГЕРБ
5. Корупционна карта на България
6. mitternacht
7. блог за и от феновета на великата костенурка А'Туин
8. Ехооо, усмихни се :):):)
9. Динка за готвенето, плеткте и народните танци
10. на излет из ивайловградско c alexooo
11. iPad-a на Бат Бойко
